0,00 zł
...jest pusty

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

Regulamin

      Sklep internetowy „wolkakids.pl”, prowadzony jest przez firmę

V&T – ANH VAN PHAM

Ul. Nadrzeczna 7C, Centrum Handlowy ASG, box. K10

05-552 Wólka Kosowska

NIP: 5272459525; REGON: 146876532

E-mail: wolkakids@gmail.com

 tel. 886614404

     Serwis wolkakids.pl jest otwarty przede wszystkim dla klientów sklepu.  Jeśli więc nowi klienci internetowi chcą robić zakupy w sklepie, przed złożeniem zamówienia proszę przeczytać dokładnie co jest napisane w uwagach i regulaminie sklepu.

     Sklep Internetowy wolkakids.pl prowadzi sprzedaż hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę wolkakids.pl.

     Aby dokonać zakupu na stronie
wolkakids.pl, klient musi akceptować niniejszych ogólnych warunków sprzedaży. Aby zrobić zakupy na wolkakids.pl
nie musisz być zalogowany. Jeśli jednak założysz konto będziesz mógł śledzić historię swojego zamówienia.
     
     Rejestracja oznacza podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz stworzenie loginu i hasła w celu logowania się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

     Wszystkie dane przesłane przez Klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. .z 1997 nr 133 poz. 883.

     Dane te będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń i nie będą udostępnianie osobom trzecim.
W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
 
OFERTA

1. Artykuły oferowane przez
wolkakids.pl są nowe. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną, Klientowi przysługuje roszczenie reklamacyjne, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami reklamacji.
 
2. Wszystkie ceny towarów podajemy w PLN netto i brutto.
 
3. 
Wolkakids.pl zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.

4. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

1. 
Wolkakids.pl prowadzi działalność handlową poprzez serwis wolkakids.pl.

2. Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się w końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól formularza. Internetowy Sklep
wolkakids.pl weryfikuje zamówienia telefonicznie lub mailowo. W przypadku nie nawiązania kontaktu z zamawiającym w ciągu 2 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.

3. Zamówienia mogą być składane poprzez stronę
wolkakids.pl lub telefonicznie (SMS, MMS, Viber)

4. W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych, 
wolkakids.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.

5. Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.

6. 
Wolkakids.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwego działania systemów, sieci, itp.) jednak po zidentyfikowaniu błędu dołoży wszelkich starań, aby go naprawić.

7. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w magazynie i/lub u dostawców sklepu.

8. Klient 
wolkakids.pl jest informowany o stanie realizacji jego zamówienia. W razie braku danego produktu zostanie on uprzedzony o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia.

9. 
Wolkakids.pl przyjmuje zamówienia,od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 16:00 i w soboty od godziny 8:00 do 14:00 w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego od złożenia zamówienia.

10. Po złożeniu zamówienia, do kupującego zostanie przesłane potwierdzenie o tym, że zamówienie do nas dotarło.

11. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

12. Koszt dostawy: 30zł (netto) za paczkę do 31,5 kg za pobraniem.

 
FORMY PŁATNOŚCI

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:
 
1. Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki- „ za pobraniem”.
 
2. Przedpłata przelewem bankowym na konto sklepu. Niezbędne dane do przelewu zawarte będą w automatycznym e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
 
     O tym że realizacja zamówienia jest możliwa (dany towar jest dostępny), Klient zostanie poinformowany w oddzielnym e-mailu. Od tego momentu czas realizacji wynosi zwykle 1-2 dzień roboczy.
 
     W przypadku wybrania przez Klienta płatności przelewem, czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.
 
     Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych oraz w weekendy realizujemy w pierwszy kolejny dzień roboczy. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez e-mail
/sms.
 
     W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego. Jeśli są Państwo zarejestrowani, prosimy podać również poprawną nazwę użytkownika – nick. Brak tych informacji może wydłużyć okres zakończenia transakcji.
 
WYSYŁKA I CZAS REALIZACJI


1. Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia firmą kurierską DHL. Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Czas dostawy może wydłużyć się, gdy kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej. 
Wolkakids.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie.
 
2. Każde zamówienie staramy się zrealizować jak najszybciej. towar wysyłamy w 24-48 godziny (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt)
 
3. Pamiętaj, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się uszkodzone, koniecznie poproś kuriera o wypełnienie protokołu szkody.
 
4. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wad fabrycznych.


5. Jeśli towar nie jest wadliwy nie można go wymienić, ani zwrócić.  Proszę o przemyślane zakupy.
 
6. W  przypadku reklamacji Klient proszony jest o skontaktowanie się przez e-mail
 wolkakids@gmail.com w ciągu 7 dni od odebrania przesyłki.
 
7. Wymiana lub zwrot wadliwego towaru realizujemy tylko w naszym stacjonarnym sklepie za okazaniem dokumnetu zakupu bądź wysyłką na nasz adres, przy czym koszt wysyłki pokrywa klient. Pieniądze zwracamy na konto, bądź odliczamy w kolejnym zamówieniu.
 
8. Towar koniecznie powinien być oddany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane.


9.Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie pomoże dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.
 
10. Nie stanowią podstawy do reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie www Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.
 
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. 
Wolkakids.pl zastrzega sobie prawo do:
 
a. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
b. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego
wolkakids.pl
c. Wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego
wolkakids.pl
d. Przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.
e. Anulowania zamówień klienta z podaniem przyczyny.


2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.
 
3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 
4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 
     Nie zastosowanie się do w/w zasad będzie skutkowało zerwaniem współpracy oraz utratą możliwości wykorzystania zdjęć i opisów produktów.

Wolkakids.pl - hurt-Wólka, posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku w handlu odzieżą. Nasz sklep to duża hurtownia odzieży dla dzieci, sprzedawana odzież dziecięca dociera do klientów w całym kraju. W naszym szerokim asortymencie znajdują się odzież niemowlęca, komplet niemowlęcy, markowe bluzki oraz clothes for kids. Proponowana naszym klientom odzież turecka dziecięca, dostępna jest w różnych rozmiarach, szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się komplet dziecięcy. Wólka kosowska to miejsce naszej firmy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czas wyświetlania strony: 0.125s